Usuwanie przebarwień

Problem przebarwień jest bardzo rozległym zagadnieniem i niestety często spotykanym problemem niezależnie od wieku. Proces starzenia się skóry jest wynikiem częstej, nadmiernej ekspozycji słonecznej, pojawiające się przebarwienia na tle hormonalnym, zmiany "przebarwienia" po przebytym trądziku, ciemne plamy na dłoniach, przedramionach - to problem, z którym coraz więcej osób zgłasza się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. W gabinecie Body-Lab, za pomocą odpowiednio dopasowanych zabiegów, których celem jest przerwanie gromadzenia się melaniny, możemy pozbyć się dokuczliwego problemu.Skóra bez plam barwnikowych, gładka, lśniąca - zaufaj naszemu doświadczeniu! 

Zapraszamy na bezpłatną konsultację podczas której rozpoznane zostaną zmiany skórne i zaproponowane działania terapeutyczne. Przedstawione zostaną zalecenia przed zabiegiem oraz wskazówki postępowanie po przebytym zabiegu. 

Terapia usuwania przebarwień - proponowane zabiegi

W terapii przebarwień polecamy zabiegi z zastosowaniem specjalistycznego urządzenia IPL Izraelskiej firmy Alma Laser. Przy pomocy Technologii IPL możemy usuwać różnego rodzaju zmiany barwnikowe takie jak: plamy soczewicowe, rogowacenia, melanodermy. Zabieg polega na działaniu terapeutycznego światła, które pochłaniane jest przez barwnik skóry - melaninę, następnie komórki przebarwione ulegają niszczeniu. Bezpiecznie, stopniowo przebarwienia zostają usunięte.

Usuwanie przebarwień Usuwanie przebarwień

Usuwanie przebarwień - przed i po

Dodatkowym atutem usuwania przebarwień jest jednoczesna likwidacja zmian naczyniowych (rozszerzonych naczynek, skłonności do rumienia, naczyniaków) oraz proces fotoodmładzania - skuteczne pobudzenie światłem komórki do produkcji kolagenu i elastyny.

Peelingi chemiczne

Jest to rodzaj złuszczania naskórka przy pomocy substancji chemicznych. W zależności od intensywności, głębokości działania preparatu zabieg może być wykonywany przez kosmetologa lub lekarza. Chemiczne złuszczanie skóry przeprowadzamy w oparciu o preparaty:

  • kwas mlekowy,
  • kwas glikolowy,
  • kwas migdałowy,
  • kwas kojowy.

Łączona terapia usuwania przebarwień   

  • cykl zabiegów IPL 540nm
  • cosmelan + kuracja domowa
  • zabieg mikrodermabrazja korundowa Skin Jet + ampułka + maska
  • zabieg mikrodermabrazja korundowa Skin Jet + wybrany kwas + maska

Umów się na bezpłatną konsultację - zadzwoń do nas - kontakt

Polecane zabiegi kosmetyczne

Sprawdź bogatą ofertę zabiegów w Body-Lab:

Artykuł znaleziono korzystając z fraz: usuwanie przebarwień, usuwanie zmian na skórze, warszawa

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.