Gabinet kosmetyczny

Gabinet kosmetyczny w Warszawie - najwyższa jakość usług, profesjonalny sprzęt, przeszkolony zespół - lata doświadczenia

Za nami 7 lat doświadczenia w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii.

Profesjonalny zespół, najwyższej klasy sprzęt i doskonała atmosfera to elementy, które zapewniają wysoką jakość usług kosmetycznych w Warszawie.

Z laserami pracujemy ponad 13 lat - od początku, od kiedy usługi te pojawiły się na polskim rynku. Duze doświadczenie pozwoliło nam poznać większość dostępnych na rynku urządzeń (medyczno-kosmetycznych), które do dziś stosowane są w zabiegach kosmetycznych oraz medycyny estetycznej. Doskonała znajomość produktów dostępnych na świecie pozwoliła nam wybrać sprzęt najwyższej klasy.

Wykorzystujemy sprzęt IPL, firmy Alma Lasers i laser Neodymowo-Yagowy, a także innowacyjne urządzenie wykorzystujące fale radiowe ,wirujące pole magnetyczne i wiele innych. Wysoka jakość urządzeń to bezpieczeństwo i jakość, które mają największe znaczenie dla naszych klientów. Profesjonalny sprzęt to również wartościowe zabiegi kosmetyczne, które gwarantują widoczny efekt.

Gabinet Body-Lab to zespół profesjonalistów zajmujących się: medycyną estetyczną, laseroterapią, fizjoterapią, makijażem permanentnym, masażami relaksacyjnymi i rehabilitacyjnymi, rehabilitacją oraz konsultacjami medycznymi - konsultacje lekarzy specjalistów: lekarz medycyny estetycznej, lekarz chirurg onkolog, oraz specjalistę medycyny estetycznej, fizjoterapeuta, kosmetologa, linergistki, wizażystki, kosmetyczki i trychologa.

Usługi świadczone w Body-Lab wykonywane są przez wykwalifikowany zespół posiadający wykształcenie medyczne, kosmetyczne i przede wszystkim doświadczenie. Doskonała atmosfera zapewnia chwile ukojenia i relaksu. 

Spotkajmy się by zadbać o zdrowie, piękno, relaks i dobre samopoczucie, Olga Szymaniak.

Zdjęcia gabinetu kosmetycznego - Warszawa

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.