Bezpieczne zabiegi kosmetyczne

Jakość usług kosmetycznych i medycznych oferowanych przez Body-Lab potwierdzają liczne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości.

Zespół Body-Lab to grupa wykształconych specjalistów zarówno kosmetycznych jak i medycznych. Wieloletnie doświadczenie zespołu pozwala nam oferować bezpieczne usługi i zabiegi.

Bezpieczeństwo zabiegów kosmetycznych

Kosmetyczne wykształcenie naszego zespołu gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług. Wieloletnie doświadczenie na rynku usług kosmetycznych pozwala nam oferować zabiegi najwyższej jakości. Program podnoszenia jakości usług dba o wszystkie elementy związane z naszą działalnością: jakość zabiegów, jakość produktów kosmetycznych wykorzystywanych w zabiegach, jakość obsługi klienta, wysoki poziom technologii i sprzętu wykorzystywanego w każdym zabiegu kosmetycznym. 

Bezpieczeństwo zabiegów medycznych

Body-Lab współpracuje z lekarzami specjalistami: dermatologiem, lekarzem medycyny estetycznej i chirurgiem onkologiem specjalizującym się w chorobach skóry. Do dyspozycji klientów Body-Lab jest sprzęt najwyższej klasy - oryginalne LASERY MEDYCZNE stosowane w zabiegach kosmetycznych oraz medycznych. Laseroterapia w Body-Lab opiera się na oryginalnym sprzęcie z CERTYFIKATAMI BEZPIECZEŃSTWA CE i FDA, które gwarantują widoczne efekty terapeutyczne. Body-Lab wykorzystuje sprzęt spełniający wymogi jakościowe oraz wymogi bezpieczeństwa. Nieoryginalny sprzęt, niskiej jakości obecny niestety na polskim rynku stosowany w zabiegach kosmetycznych a czasem medycznych w gabinetach , często prowadzi do nieodwracalnych uszkodzeń skóry pacjentów oraz nie pozwala osiągniąc oczekiwanych efektów po zabiegu. Oryginalny sprzęt wykorzystywany w gabinecie medyczno-kosmetycznym Body-Lab gwarantuje jakość i bezpieczeństwo, co dla nas i naszych pacjentów jest najważniejsze! 

Bezpieczne produkty kosmetyczne

Jakość produktów wykorzystywanych w zabiegach kosmetycznych i medycyny estetycznej jest bardzo ważna. Świadomie i skrupulatnie dobieramy partnerów biznesowych po to by klient korzystał z najnowszych sprawdzonych, odkryć medycyny i kosmetyki. Dbamy o oryginalne stężenie produktów, ponieważ tylko w ten sposób jesteśmy w stanie osiągnąć obiecywane efekty zabiegowe.

 

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.